Date of publication Author

2. kolo, neděle 23. září 2007
3:5
(1:1, 1:0, 1:4)

Branky a nahrávky: Babec, Petříček, Klinger. Blokované střely: Špinka 3, Vála 3, Černý, Jadrný.

Zajíček, Dědek - Vála, Kysilka, Špinka, Stránský, Jadrný, Serbus - Bělohorský, Dittrich, Šír - Petříček, Klinger, Lukeš - Černý, Babec, Straka, (Janda, Vyvadil, Myšák)

Výborný vstup do utkání domácím zaslouženě přinesl vedení jedna nula, kdy se v deváté minutě přesnou střelou prosadil hráč číslo tři Babec. Přišly i další šance, které však zůstaly ze strany Tygrů nevyužity. Ve druhé půlce první třetiny se soupeř složený ze tří mužstev zlepšil a dokázal třetinu korigovat na konečných 1:1. Ve druhé třetině domácí koncentrovanou hrou v zadních řadách nepouštěli soupeře takřka ke své brance a zásluhou hráče Petříčka se ve 21.minutě ujali vedení 2:1. Následné šance Tygři nezužitkovali, a tímto skóre druhá část hry také skončila. V páté minutě třetí třetiny po chytré teči přidal třetí gól do sítě Krkonoš hráč Klinger a zdálo se, že utkání pro domácí skončí první výhrou v sezoně. Soupeři se však v téže minutě podařilo vstřelit druhou branku a následně v rozmezí dvou minut otočit průběch zápasu třemi góly na 3:5. Přestože se kluci pokusili s výsledkem ještě něco udělat, soupeř už Tygrům branku vstřelit nedovolil. Tím byl dán i konečný stav zápasu.