Date of publication Author

1. kolo, neděle 14. září 2008

Branky a nahrávky: 34. Eichler (Doubek), 38. Zachar (Turský), 44. Wieser (Zachar). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .

Kuhn (od 23. Jiránek) - Turský, Čechura, Minařík, Slavík, Hošek, Burdys - Wieser, Zachar, Spilko - Eichler, Doubek, Drápela - Kunst, Guzik, Velechovský. Trenér Jiří Peřina.

Domácí začali utkání aktivně a s velkou střeleckou chutí, góly do sítě libereckých brankářů, kteří se o "příděl" podělili, se jen sypaly. Až ve třetí třetině se Bílým Tygrům podařilo vstřelit tři branky, úspěch v útoku byl ale vykoupen sedmi inkasovanými góly.

1. kolo, neděle 14. září 2008