Date of publication Author

6. kolo, neděle 19. října 2008
4:1
(0:0, 3:1, 1:0 )

Branky a nahrávky: 28. Wieser. Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1.

Jiránek – Velechovský, Čechura, Balabán, Slavík, Burdys, Hošek, Guzik – Turský, Spilko, Doubek – Eichler, Zachar, Drápela - Wiencek, Nejedlý, Kunst - Wieser. Trenér Jiří Peřina.

Domácí se dostali do dvoubrankového vedení až ve druhé třetině. Hosté potom snížili, kontaktní gól vstřelil ve 28. minutě Wieser. Bohužel, domácí přidali další dva góly a utkání dovedli k vítěznému konci.