Date of publication Author

7. kolo, neděle 26. října 2008
3:12
(0:4, 1:2, 2:6)

Branky a nahrávky: 17. Eichler, 35. Burdys, 39. Eichler. Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:5, 1:5, 1:6, 2:6, 2:7, 3:7, 3:12.

Jiránek (od 23. Kuhn) – Balabán, Slavík, Velechovský, Čechura, Burdys, Hošek, Minařík – Wiencek, Zachar, Eichler – Wieser, Spilko, Turský – Kunc, Nejedlý, Doubek – Drápela. Trenér Jiří Peřina.

Hosté už v první třetině prakticky rozhodli o vítězi utkání. Domácí se prosadili až za stavu 0:5, to snižoval Eichler. Další branky přidali domácí až ve třetí třetině, nejprve ve 35. minutě Burdys a potom ve 39. minutě znovu Eichler. Závěrečných pět minut ale bylo jako ze zlého snu, domácí pětkrát (!) inkasovali a skóre tak narostlo na hrozivých 3:12.