Date of publication Author

8. kolo, úterý 28. října 2008
4:6
(2:3, 0:2, 2:1)

Branky a nahrávky: 6. Spilko (Turský), 11. Wieser (Doubek), 31. Wiencek (Burdys), 35. Zachar (Wiencek). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:5, 4:5, 4:6.

Kuhn (od 23. Jiránek) – Minařík, Balabán, Čechura, Burdys, Turský, Slavík, Hošek – Wiencek, Zachar, Eichler – Velechovský, Nejedlý, Drápela - Wieser, Doubek, Spilko – Kunst. Trenér Jiří Peřina.

Hosté se dostali do vedení, ale domácí brzy odpověděli vyrovnávacím gólem, o který se postaral v 6. minutě Spilko. Další branku opět vstřelili hosté, ale domácí znovu v 11. minutě vyrovnali zásluhou Wiesera. Poslední slovo ale měli v první třetině hosté a dostali se do vedení 3:2.

Druhou třetinu ovládli brankově jen hosté, zásluhou dvou gólů utekli až na tříbrankový rozdíl.

Ve třetí třetině se domácí „nadechli“ k náporu. Hned ve 31. minutě snížil na 3:5 Wiencek. V dalším tlaku se pak prosadil ve 35. minutě Zachar a vstřelil kontaktní gól. Domácí mohutně útočili, ale koncovka jim začínala váznout. Dvě minuty před koncem se do samostatného nájezdu dostal Wieser, ale hostující brankář jeho šanci zneškodnil. Hosté podnikli bleskový protiútok a zvýšili na 6:4. Tímto výsledkem také utkání skončilo.