Date of publication Author

13. kolo, neděle 23. listopadu 2008
(1:2, 1:1, 2:1 )

Branky a nahrávky: 6. Zachar (Eichler, Wiencek), 23. Zachar (Eichler, Wiencek), 40. Doubek (Wieser), 45. Zachar (Doubek). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:4, 4:4.

Jiránek – Hošek, Turský, Minařík, Slavík, Balabán, Čechura, Velechovský – Wiencek, Zachar, Eichler – Wieser, Doubek, Burdys – Kunst, Spilko, Guzik. Trenér Jiří Peřina.

Domácí začali utkání dobře a ujali se vedení v 6. minutě, když po kombinaci celého útoku skóroval Zachar. Pak ale převzali iniciativu hosté a dvěma brankami otočili vývoj utkání ve svůj prospěch.

Ve druhé třetině se hra přelévala od branky k brance, gólově se nakonec prosadili domácí. Ve 23. minutě vyrovnal znovu Zachar, na jeho gólu se opět podíleli oba jeho spoluhráči z útoku, Eichler a Wiencek. Hosté se ale znovu dostali do vedení, po dvou třetinách tak vedli 3:2.

Třetí třetina nezačala pro domácí nejlépe, hosté totiž znovu skórovali a ujali se vedení již 4:2. Bílí Tygři vrhli všechny síly do útoku, ale nedařilo se jim překonat hostujícího brankáře. Až ve 40. minutě snížil na 3:4 Doubek. Nápor domácích pokračoval, ale hosté, kterých přijelo do Liberce jen deset (!!), se dobře bránili. Alespoň bod zachránil domácím půl minuty před koncem kanonýr utkání Zachar, který zkompletoval hattrick.

13. kolo, neděle 23. listopadu 2008
(1:2, 1:1, 2:1 )