Date of publication Author

14. kolo, neděle 30. listopadu 2008
12:1
(2:1, 4:0, 6:0 )

Branky a nahrávky: 12. Zachar (Eichler). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 12:1.

Jiránek – Turský, Hošek, Minařík, Slavík, Balabán, Velechovský – Wiencek, Zachar, Eichler – Wieser, Doubek, Burdys – Kunst, Spilko, Drápela. Trenér Jiří Peřina.

První třetina byla vyrovnaná, na vedoucí gól domácích odpověděl ve 12. minutě vyrovnávací brankou Zachar. Domácí ale ještě v prvním dějství dokázali jít do vedení. Od druhé třetiny na ledě vládli pouze domácí, stupňovali tlak a postupně přidávali jeden gól za druhým. Nakonec jich byl rovný tucet.