Date of publication Author

15. kolo, neděle 07. prosince 2008
9:3
(5:2, 1:1, 3:0 )

Branky a nahrávky: 11. Burdys (Wieser), 12. Balabán, 28. Wieser (Doubek). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 4:0, 4:2, 6:2, 6:3, 9:3.

Jiránek – Turský, Hošek, Minařík, Slavík, Balabán, Čechura – Wiencek, Zachar, Eichler – Wieser, Doubek, Burdys – Kunst, Guzik, Velechovský. Trenér Jiří Peřina.

Začátek zápasu Bílým Tygrům vůbec nevyšel. Domácí se do nich pustili velmi zhurta a v 10. minutě bylo o vítězi zápasu prakticky rozhodnuto. Domácí totiž vedli již 4:0. V 11. minutě vstřelil první gól libereckých Burdys, o minutu později přidal druhý úspěch Balabán. Myšlenky na zvrat ale Bílým Tygrům domácí rázně utnuli, v závěru třetiny přidali pátý gól.

V náporu pokračovali domácí i po přestávce. Hosté prohrávali o tři branky a nedokázali najít účinnou protizbraň proti domácí hře. Pak Jiránek kapituloval pošesté a bylo to jako na začátku, o čtyři branky. Ve 28. minutě korigoval na tříbrankový rozdíl Wieser, ale to bylo ze strany Bílých Tygrů vše.

Ve třetí třetině si domácí v poklidu hlídali vedení a svůj náskok ještě třemi vstřelenými brankami navýšili až na hrozivých 9:3