Date of publication Author

19. kolo, neděle 11. ledna 2009
1:4
(0:2, 1:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 19. Doubek (Nejedlý). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4.

Dědek - Bělohorský, Turský, Minařík, Slavík, Balabán, Velechovský, Čechura - Wiencek, zachar, Eichler - Wieser, Spilko, Drápela - Kunst, Doubek, Nejedlý - Guzik. Trenér Jiří Peřina

Hosté z Pardubic šli od začátku tvrdě za vítězstvím, ale domácí jim tentokrát byli více než zdatným soupeřem. Hrálo se utkání dobré úrovně, nelze říci, že hosté byli výrazně lepší. Nicméně v něčem lepší byli, a to v proměňování svých gólových šancí. V průběhu první třetiny překonali Dědka v domácí brance dvakrát a položili tak základ svému vítězství. PO přestávce se nejprve prosadili domácí. V 19. minutě zužitkoval přihrávku Nejedlého Doubek a vstřelil kontaktní gól. Bílí Tygři přidali, ale hosté si vedení hlídali pečlivě. Místo vyrovnání pak domácí znovu inkasovali. Ve třetí třetině už si hosté vítězství pohlídali a přidali ještě jeden gól.