Date of publication Author

22. kolo, neděle 01. února 2009
4:0
(0:0, 0:0, 4:0)

Branky a nahrávky: 32. Zachar (Eichler), 37. Eichler (Zachar, Wiencek), 38. Lukeš (Kunst), 43. Bělohorský (Eichler). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 4:0.

Kuhn – Bělohorský, Čechura, Němeček, Slavík, Balabán, Kunst - Wiencek, Zachar, Eichler – Nejedlý, Spilko, Drápela – Lukeš, Doubek, Guzik Trenér Jiří Peřina.

Utkání bylo od úvodních minut velmi vyrovnané, během první a druhé třetiny se diváci gólu nedočkali. Hosté ve 12-ti (!!) hráčích statečně odolávali tlaku domácích, kteří měli problémy s proměňováním šancí. Až v úvodu třetí třetiny, ve 32. minutě se prosadil Zachar a o pět minut později Eichler. Tyto dva góly přinesly na liberecké hokejky více klidu a hned ve 38. minutě zvýšil Lukeš již na 3:0. Dvě minuty před koncem pak uzavřel skóre zápasu Bělohorský.