Date of publication Author

1. kolo, sobota 12. září 2009
3:11
(1:5, 0:4, 2:2)

Branky a nahrávky: 4. Jursa (Dvořák), 14. Hájek, 15. Bajer (Benda), 20. Jursa (Šíp, Stolle), 20. Čermák (Šír), 22. Čermák (Štěpán), 29. Čermák (Šír), 34. Folda (Benda), 38. Benda (Bajer), 41. Bajer (Hájek), 59. Dvořák. Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:9, 3:9, 3:11.

Hlavnička (od 30. Kuhn) - Šuráň, Hájek, Bernat, Šíma, Aubrecht, Stolle, Horáček, Öszi - Čermák, Štěpán, Šír - Folda, Benda, Bajer - Dvořák, Jursa, Šíp.

Hosté se poměrně brzy ujali vedení, již ve 4. minutě se trefil Jursa. Domácí se ale vzchopili a podařilo se jim vyrovnat. Ve 14. minutě se střelecky prosadil Hájek a Bílí Tygři znovu vedli. O minutu později zvýšil jejich vedení Bajer. V poslední minutě první třetiny se hosté prosadili ještě dvakrát, skórovali nejprve Jursa a potom Čermák.

Druhou třetinu zahájili lépe znovu Bílí Tygři, ve 22. minutě zvýšil na 6:1 opět Čermák. A ve 29. minutě to byl znovu Čermák, který zkompletoval čistý hattrick. Ve 34. minutě zvýšil na 8:1 Folda, ve 38. minutě se trefil Benda. Ve závěru třetiny hosté trochu polevili a domácím se podařilo alespoň trochu zmírnit hrozivý stav na 3:9 vstřelením dvou branek.

Třetí třetinu začali hosté rychlým náporem a Bajer vstřelil desátou branku Bílých Tygrů. Zbytek třetiny se dohrával v poklidu, až v 59. minutě uzavřel skóre zápasu Dvořák.