Date of publication Author

3. kolo, středa 23. září 2009
8:4
(3.1, 5:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 1. Bajer (Hájek), 22. Šíp (Jursa), 39. Hájek (Aubrecht), 46. Bajer. Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 8:2, 8:4.

Kuhn (31. Mazánek) - Šuráň, Aubrecht, Bernat, Stolle, Horáček, Kupec - Čermák, Hájek, Šír - Folda, Benda, Bajer - Jursa, Šíma, Šíp.

Bílí Tygři sehráli s favoritem utkání vyrovnanou první třetinu. Vliv na to rozhodně měla hned první minuta utkání, kdy se střelecky prosadil Bajer a hosté šli do vedení. Domácím se ale v průběhu třetiny podařilo třemi góly otočit stav utkání.

Druhou třetinu začali opět lépe hosté, ve 22. minutě vstřelil kontaktní gól Šíp. Bohužel, v dalším průběhu třetiny na ledě zcela jasně dominovali domácí a pěti brankami rozhodli o výsledku. Ve 39. minutě sice korigoval Hájek, ale domácí přesto stále vysoko vedli.

Ve třetí třetině Bílí Tygři i přes nepříznivý stav bojovali, utkání "nezabalili", odměnou jim ale byl pouze jeden gól z hole Bajera, který tak uzavřel gólový účet utkání.