7:3
(3:1, 1:0, 3:2)

Branky: Mendl 2, Adamec. Nahrávky: Mojžíšek, Zika, Charvát.

Novák, Hlavnička - Ira, Mojžíšek, Nikolič, Holinger, Holub, Šustrová, Charvát, Nedomlel, Mendl, Zika, Hornická, Bitman, Liška, Stratílek, Dospěl, Adamec, Pjankov, Šťástka.

Již od úvodu to vypadalo na velice vyrovnané utkání, hra se přelévala z jedné strany na druhou. Tygři se brzy dostali do vedení - v 7. minutě po hezké nahrávce Ondřeje Ziky proměnil svůj nájezd Vojtěch Mendl - 0:1. Poté přišla tříminutovka domácích, kteří v rozmezí 9. a 12. minuty otočili na 3:1. V této fázi Tygry bohužel vůbec nepodržel brankář Hlavnička a naopak domácí gólman podával velice dobrý výkon.

2. třetina se nesla ve stejném duchu, šance přibývaly, ale skóre se měnilo až v 18. minutě na straně domácích, kdy už v liberecké kleci stál Kristián Novák - 4:1.

Na 3. třetinu si Tygři věřili, ale opak byl pravdou. 3. minuta 3. třetiny - 5:1 a za 20 vteřin dokonce 6:1! Tyto branky byly velice laciné a v tu ránu bylo bohužel po zápase. Od 10. minuty poslední třetiny se utkání začalo zásluhou domácích měnit ve frašku. Po vyloučení libereckého hráče si Letňany vzaly oddechový čas a do pokračování hry naskočili bez gólmana, ale s šesti bruslaři. Po dvou gólech Liberce do prázdné branky se skóre zastavilo na konečných 7:3.