Bílé Tygřice na úvod sezóny prohrály

Date of publication Author Petr Schultz

Praha/Liberec - V úvodním kole ženské ligy zavítaly liberecké hráčky na led týmu ESA Praha. Ve velmi vyrovnaném duelu prohrály Tygřice 0:2. Napravit své zaváhání mohou 6. října, kdy pod Ještěd přijedou Kobry z Prahy.

1. kolo, neděle 22. září 2013

Branky a nahrávky: 25. Schoberová (Gegáňová), 53. Soukupová (Kobyláková). Rozhodčí: Chmel - Armstark, Kopáč. Vyloučení: 7:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 15. Střely na branku: -:-. Průběh utkání: 2:0.

HC ESA Praha

Hůlková - Kobyláková, Soukupová, Gegáňová, Schoberová, Dočkalová, Kovaříčková, Slezáková, Pokorná, Svobodová D., Svobodová K..

Pecháčková (41. Švejdová) - Bosáková, Cejpová, Drangovská, Forbelská, Hornická, Kawková, Lexová, Rejnartová, Urbánková, Zárybnická, Daňková, Petrementová, Šustrová.

Není k dispozici.

1. kolo, neděle 22. září 2013