Bílé Tygřice oplatily soupeřkám porážku z úvodního kola

Date of publication Author Petr Schultz

L i b e r e c - Bílé Tygřice potřetí za sebou odešly z ledové plochy neporaženy. Tentokrát v domácím prostředí porazily ESU Praha 6:2. Velkou měrou se na výhře podílela Karolína Hornická, která si připsala tři kanadské body (1+2).

4. kolo, neděle 20. října 2013

Branky a nahrávky: 1. Zárybnická (Hornická), 6. Vimmerová (Svatošová), 8. Hornická, 8. Kawková (Lexová), 54. Čadková (Hornická), 59. Zárybnická - 21. Soukupová (Kobyláková, Havlová), 24. Kobyláková (D. Svobodová). Rozhodčí: Třasák - Bosák, Grundler. Vyloučení: 6:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 18. Střely na branku: -:-. Průběh utkání: 4:0, 4:2, 6:2.

Švejdová - Bosáková, Čadková, Cejpová, Daňková, Drangovská, Forbelská, Hornická, Kawková, Lexová, Petrementová, Přibová, Rejnartová, Šustrová, Svatošová, Urbánková, Vimmerová, Zárybnická.

HC ESA Praha

Hůlková - Bujdáková, Dočkalová, Havlová, Kobyláková, Kovarčíková, Pokorná, Slezáková, Soukupová, D. Svobodová, K. Svobodová.

Není k dispozici.

4. kolo, neděle 20. října 2013