Bílé Tygřice doma nestačily na Kobry Praha

Date of publication Author Petr Schultz

L i b e r e c - Bílé Tygřice v osmém kole doma přivítaly Kobry z Prahy. Pod Ještědem se jim ale vůbec nedařilo a prohrály vysoko 1:8. O jedinou branku Severočešek se postarala Sabina Kawková.

8. kolo, neděle 24. listopadu 2013

Branky a nahrávky: 23. Kawková (Zárybnická) - 2. Moulíková (Bobková), 10. Moulíková (Bobková), 14. E. Benešová (Kocourková, Moravcová), 17. E. Benešová (Moravcová, Trubačová), 43. Moulíková, 47. Kocourková (Moravcová), 48. Moravcová (Kocourková), 53. Bobková (Václavíková, Moulíková). Rozhodčí: Kajínek - Grundler, Hejl. Vyloučení: 3:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: -:-. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:8.

Pecháčková (31. Švejdová) - Bosáková, Čadková, Cejpová, Daňková, Drangovská, Forbelska, Kawková, Lexová, Přibová, Rejnartová, Svatošová, Urbánková, Vimmerová, Zárybnická.

HC Kobra Praha

Bulejčíková - D. Benešová, E. Benešová, S. Benešová, Bobková, Čapková, Černá, Horová, Kocourková, Moravcová, Moulíková, Tesařová, Trubačová, Václavíková, Zvěřinová.

Není k dispozici.

8. kolo, neděle 24. listopadu 2013