Bílé Tygřice zakončily rok prohrou

Date of publication Author Petr Schultz

Praha/Liberec - Poslední zápas roku 2013 Bílým Tygřicím nevyšel. Na ledě týmu Kobra Praha prohrály 3:7. O liberecké branky se postaraly Kawková, Lexová a Vimmerová.

11. kolo, sobota 14. prosince 2013

Branky a nahrávky: 10. Moulíková (Václavíková), 12. E. Benešová (Trubačová), 24. Černá (S. Benešová), 43. S. Benešová (Moulíková, Černá), 46. Moulíková (S. Benešová), 49. S. Benešová (Černá), 56. S. Benešová (Černá) - 30. Vimmerová, 35. Kawková, 39. Lexová (Zárybnická). Rozhodčí: Nelibová. Vyloučení: 7:4. Využití: 3:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 26. Průběh utkání: 3:0, 3:3, 7:3.

HC Kobra Praha

Bulejčíková - D. Benešová, E. Benešová, S. Benešová, Bobková, Čapková, Černá, Janouchová, Kocourková, Moulíková, Pokorná, Tesařová, Trubačová, Václavíková, Zvěřinová.

Švejdová - Bosáková, Čadková, Cejpová, Daňková, Kawková, Kirsche, Lexová, Marasas, Martínková, Polke, Příbová, Rejnartová, Steudtner, Svatošová, Urbánková, Vimmerová, Zárybnická.

Není k dispozici.

11. kolo, sobota 14. prosince 2013