Bílé Tygřice nestačily na Roudnici nad Labem

Date of publication Author Petr Schultz

L i b e r e c - Černá série libereckých hokejistek pokračuje. V prvním utkání roku 2014 nestačily na Roudnici nad Labem 3:7. Bílým Tygřicím dělala problémy hlavně hostující Černá, která se trefila hned čtyřikrát. Skvělou premiéru v libereckém dresu naopak zažila rodačka ze Žitavy Celine Breiter, která si připsala gól a asistenci.

12. kolo, neděle 12. ledna 2014

Branky a nahrávky: 30. Breite (Kawková, Daňková), 37. Kawková, 57. Svatošová (Urbánková, Breite) - 9. I. Černá, 21. I. Černá, 33. I. Černá, 37. Kolářová (Švarcová, Beznosková), 54. I. Černá (Bláhová), 58. Švarcová (Bednářová, I. Černá). Rozhodčí: Kajínek - Podrazil, Hejl. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:2. Diváci: 18. Střely na branku: -:-. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4, 2:4, 2:6, 3:6, 3:7.

Pecháčková - Bosáková, Breite, Cejpová, Daňková, Forbelská, Kawková, Kirsche, Lesová, Marasas, Martínková, Petrementová, Přibová, Rejnartová, Steudtner, Svatošová, Urbánková, Vimmerová.

HC Roudnice nad Labem

Bartůšková - Černá, Bednářová, Švarcová, Beznosková, Bláhová, Feixová, Kolářová, Holitzerová, Procházková, Simiková, Vozárová.

Není k dispozici.

12. kolo, neděle 12. ledna 2014