Bílé Tygřice v přátelském utkání porazily Medvědice z Děčína

Date of publication Author Jana Rejnartová

D ě č í n - V neděli 16.3. vyrazily Tygřice do Děčína, aby sehrály přátelské utkání s místními Medvědicemi. Po velice pěkném utkání se z vítězství 7:4 radovaly hráčky Liberce.

1. kolo, pondělí 17. března 2014
4:7
(1:4, 1:2, 2:1)

Branky a nahrávky: Zárybnická (Urbánková), Rejnartová (Zárybnická), Příbová (Daňková), Drangovská (Daňková), Cejpová, Johanová, Zárybnická (Daňková).

Do utkání vstoupily lépe hráčky Bílých Tygrů, když po první třetině vedly 4:1. Ve druhé části se hra vyrovnala, do kabin se se šlo ale za stavu 6:2 pro Liberec.

Ve třetí třetině Medvědice ještě zvýšily své tempo, nakonec se však z vítězství radovaly Tygřice a po výsledku 7:4. V utkání bylo vidět hned několik premiér. Ke svému prvnímu utkání v libereckém dresu nastoupila Karolína Valentová. První branku oslavila Tereza Příbová a Barbora Drangovská. Na závěr je třeba poděkovat Medvědicím za pozvání a pozvat je na odvetné utkání do Liberce.