Bílé Tygřice nestačily na Karlovy Vary

Date of publication Author Lubomír Johan

L i b e r e c - Bílé Tygřice na domácím ledě přivítaly soupeřky z Karlových Varů. Ačkoliv liberecké ženy ze začátku držely vyrovnaný stav, Energie dokázala zvrátit průběh utkání a tři body tak putují na západ.

3. kolo, neděle 05. října 2014
2:5
(1:1, 0:2, 1:2)

Branky a nahrávky: 7:53 Johanová (Daňková); 40:42 Sýkorová (Svatošová).

Pecháčková – Petrementová, Daňková, Čadková, Cejpová, Drangovská, Lexová, Forbelská, Vimmerová, Urbánková, Johanová, Sýkorová, Svatošová, Šustrová, Rejnartová

Do začátku utkání jsme šli s cílem získat alespoň bod od soupeře který k nám spadl z vyšší soutěže a po prvních 20ti minutách se nám to podařilo za stavu 1:1 kde v 8 minutě v oslabení po nahrávce Terezy Daňkové ujela soupeřkám Sabina Johanová a srovnala skóre pro Liberec na 1:1 .

Bohužel naší nedisciplinovaností a zbytečnými fauly jsme se dostali do velmi častých vyloučení, které nás stálo spoustu drahocenných sil a zkušenější soupeřky toho dokázali během zápasu využít. Ještě nám svitla naděje při gólu Kateřiny Sýkorové na 2:3, ale bohužel soupeřky skórovali ještě 2 krát na konečný výsledek 2:5.

I přes tento výsledek jsme s výkonem hráček spokojeni a do příštího duelu s Kobrou Praha jdeme s ambicemi získání 3 bodů na domácí půdě soupeře.