5. třída: Bílí Tygři přehráli na domácím ledě soupeře z Krkonoš

Date of publication Author Petr Duschka

L i b e r e c - V dalším kole finále žákovské ligy porazili mladí Bílí Tygři soupeře z Krkonoš jednoznačně 10:1. O vítězství rozhodla především první třetina zápasu, která skončila 7:0. V následujících částech utkání již Liberečtí udrželi náskok a získali zaslouženě tři body.

N7, neděle 09. února 2014
(7:0, 1:1, 2:0 )

Branky a nahrávky: Öszi, Sýkorová, Šťovíček(Öszi), Šťovíček (Öszi), Hujer (Šťovíček), Borecký (Sýkorová), Hujer (Öszi), Kvapil (Sýkorová), Šťovíček (Hujer), Štovíček (Hujer). Vyloučení: 3:0. Střely na branku: 37:26.

Franc, Petrement - Šťovíček, Apko, Oszi, Lejsek, Sýkorová, Krátký O., Vojtěch, Duschka, Kvapil, Košek, Borecký, Hujer, Van Wassem, Šimáněk, Helcl.

Není k dispozici.

N7, neděle 09. února 2014