5. třída: Bílí Tygři přehráli soupeře z Lomnice

Date of publication Author Petr Duschka

L i b e r e c - V druhém víkendovém utkání přehráli na domácím ledě tentokrát liberečtí páťáci soupeře z Lomnice nad Popelkou 6:3. Díky jasné výhře si tak upevnili průběžnou první pozici v tabulce ligy mladších žáků.

N8, neděle 09. února 2014
()

Branky a nahrávky: Šťovíček (Van Wassem), Šimáněk, Šťovíček (Van Wassem), Kvapil (Šimáněk), Lejsek (Šimáněk), Sýkorová. Vyloučení: 4:1. Střely na branku: 31:10

Franc, Krátký Č. - Šťovíček, Apko, Oszi, Lejsek, Sýkorová, Krátký O., Vojtěch, Duschka, Kvapil, Košek, Borecký, Hartl, Van Wassem, Šimáněk, Helcl.

Není k dispozici.

N8, neděle 09. února 2014