5. třída - Bílí Tygři rozhodli o vítězství v samotném závěru zápasu

Date of publication Author Pavlína Stránská, Václav Lacek

Na ledě HC Metuje liberečtí hráči z páté třídy ukázali, že umí bojovat, a to až do konce. O vítězství ve velmi vyrovnaném utkání rozhodl <b>Jan Eichler</b>, ročníkově patřící do čtvrté třídy, když vítězný gól z jeho hokejky padl do soupeřovy branky necelé dvě minuty před koncem utkání.

15. kolo, středa 19. prosince 2007

Branky a nahrávky: 25. Klinger, 38. Eichler, 43. Eichler. Blokované střely: Kysilka 3, Lukeš 2, Stránský, Klinger, Serbus.

Dědek - Zajíček, Kysilka - Jadrný, Němeček - Stránský, Song, Lukeš - Klinger - Eichler, Bělohorský - Dittrich - Myšák, Serbus - Petříček - Straka, Vyvadil, Martinů

Ve vyrovnaném utkání proti HC Metuje se Tygrům z Liberce podařilo získat cenné dva body, kdy rozhodnutí padlo dvě minuty před závěrečným hvizdem. Domácí se sice po zmatku v liberecké třetině ujali vedení, ale bojovník Michal Klinger dokázal v pětadvacáté minutě po samostatném nájezdu srovnat. Do třetí třetiny vstoupili lépe Liberečtí, to když se v osmatřicáté minutě prosadil Jan Eichler. Vedení o jednu branku vydrželo pouze tři minuty. Těsně před koncem hrací doby se opět trefil Eichler, a rozhodl tak o vítězství Tygrů v tomto důležitém zápase.

15. kolo, středa 19. prosince 2007