5. třída - Derby skončilo vítězně pro Jablonecké

Date of publication Author Pavlína Stránská, Václav Lacek

Zpočátku utkání měli navrch Bílí Tygři, když v úvodu první třetiny během dvou minut vsítili soupeři dvě branky. Bohužel však pro domácí to byly jediné dva góly do soupeřovy branky, oproti tomu Jablonečtí vstřelili tři.

10. kolo, neděle 18. listopadu 2007
2:3
(2:1, 0:0, 0:2)

Branky a nahrávky: 4. Klinger (Myšák), 6. Šír. Blokované střely: Vála 2, Špinka, Lukeš, Dittrich.

Zajíček - Dědek, Vála - Černý, Špinka - Jadrný, Stránský, Lukeš - Klinger - Myšák, Šír - Dittrich - Straka, Vyvadil - Serbus - Janda

Vyrovnaný průběh celého zápasu přinesl konečný výsledek 2:3 ve prospěch hostujícího mužstva, které dokázalo ve třetí třetině vstřelit dvě branky, z toho jednu dokonce ve vlastním oslabení. Na tuto skutečnost už domácí tým nedokázal odpovědět ani při závěrečné hře v šesti, kdy byl z branky odvolán střídající David Dědek.