5. třída - Druhé vítězství v soutěži

Date of publication Author Pavlína Stránská, Václav Lacek

Poprvé v sezóně byl zápas od začátku čistě v režii libereckých šelem. Bílým Tygrům se dařilo jak v útoku, tak i u vlastní brány. Úspěšně se prosazovali útočníci a obrana také plnila své úkoly zodpovědně. Mladí hokejisté se mohli konečně po čtyřech kolech radovat z vítězství.

8. kolo, sobota 03. listopadu 2007
8:2
(3:0, 4:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 3. Dittrich (Šír), 10. Šír, 14. Dittrich (Bělohorský), 18. Bělohorský (Šír), 23. Klinger (Myšák), 24. Dittrich (Bělohorský), 27. Šír (Dittrich), 37. Straka.

Zajíček, Dědek, Černý - Kysilka, Špinka - Jadrný,Song Lukeš - Klinger - Myšák, Šír - Dittrich - Bělohorský, Serbus - Straka -Janda, Vyvadil - Martinů

Díky obrovskému odhodlání zvítězit se Bílým Tygrům povedl vstup do utkání, kdy po první třetině vedli stejně jako čtvrtá třída, a to poměrem 3:0. Už ve třetí minutě se díky důrazu prosadil skvěle hrající Filip Dittrich. Další branku vsítil Radek Šír a do třetice opět Dittrich. Úvod druhé třetiny probudil hosty, kterým se podařilo hned v první minutě snížit na 3:1. Domácí se ovšem nevzdali a za dvě minuty odpověděl krásnou střelou talentovaný čtvrťák Matouš Bělohorský. Když pak ve 23.min přidal další branku centr prvního útoku Michael Klinger, soupeři se šance na úspěch silně vzdalovala. Šestá branka Filipa Dittricha a následná gólová trefa Radka Šíra ukončila druhou třetinu. Poměrně vyrovnaný závěr zápasu přinesl už jenom po jedné brance na každé straně.