5. třída -Liberečetí před Pardubicemi rezignovali, odměnou jim za to byl pěkný nášup

Date of publication Author Pavlína Stránská, Václav Lacek

Nejhorší zápas této sezóny. Tak zhodnotil průběh zápasu Bílých Tygrů z páté třídy na domácím ledě Pardubic jejich trenér Václav lacek.

26. kolo, středa 05. března 2008

Branky a nahrávky: 39. Bělohorský. Blokované střely: Klinger 3, Vyvadil 2, Lukeš, Němeček, Straka.

Zajíček; Kysilka-Vyvadil, Jadrný-Černý, Janda; Bělohorský-Dittrich-Klinger, Šír-Lukeš-Němeček, Eichler-Serbus-Straka, Myšák-Matrinů-Song

První třetina znamenala pro hráče z Liberce to nejhorší, co v letošní sezoně dokázali předvést ze svého hokejového umění. Čtyři inkasované branky během sedmi minut úplně rozložili hostující mužstvo, které nedokázalo reagovat na pohyb výtečně bruslících Pardubic. Do konce první třetiny skórovali Pardubičtí ještě šestkrát, a tak první dějství skončilo rekordní prohrou pro Liberec. Podobný průběh měla i druhá třetina, ale domácím se už v uvozovkách podařilo vstřelit pouze pět branek. Ve třetí třetině přidali domácí ještě šest branek a vyhráli jednoznačně toto neštastné utkání pro liberecký tým.

26. kolo, středa 05. března 2008