5. třída: Mladí Tygři sestřelili Lomnici devíti zásahy

Date of publication Author Martin Knap

Lomnice n.P./Liberec - Páťáci vyjeli na další utkání do Lomnice. Začátek utkání jim vyšel velmi dobře a do sedmé minuty vedli Tygři 3:0. Ve druhé třetině soupeř zlepšil pohyb a napadáním útočného pásma působil Tygrům značné problémy. Ve třetí třetině se prosazovala zejména dvojice Šťovíček-Hujer, která v závěru zápasu navýšila skóre na konečných 3:9. Liberečtí si tak připisují další výhru.

13. kolo, sobota 07. prosince 2013
3:9
()

Branky a nahrávky: 1. Kvapil (Van Wassem), 6. Hujer (Šťovíček), 7. Van Wassem (Vojtěch, Kvapil), 19. Hujer (Öszi), 20. Van Wassem (Kvapil), 31. Öszi (Šťovíček), 34. Van Wassem (Lejsek), 54. Hujer (Šťovíček), 58. Šťovíček (Hujer, Vojtěch).

Franc (30. Krátký Č.) - Čihák, Helcl, Vojtěch, Duschka, Apko, Krátký O. - Lejsek, Van Wassem, Kvapil, Öszi, Šťovíček, Hujer, Sýkorová, Borecký, Svoboda