5. třída - Na vítězství Tygři nedosáhli

Date of publication Author Pavlína Stránská, Václav Lacek

Ačkoliv výsledek zápasu může naznačovat jiný průběh zápasu, hrál se velmi vyrovnaný hokej na obou stranách. Na góly však bohužel pro Liberecké byli úspěšnější hosté.

22. kolo, neděle 10. února 2008
2:4
()

Branky a nahrávky:27. Němeček (Šír), 40. Šír (Straka) . Blokované střely: Lukeš 2, Kysilka 2, Němeček, Šír, Dittrich.

Dědek-Zajíček, Zajíček-Dědek, Kysilka-Černý, Lukeš-Němeček, Eichler-Dittrich-Myšák, Šír-Klinger-Straka, Vyvadil-Janda-Martinů, Song

První a druhá třetina přinesla vyrovnanou hru s minimem šancí, což se projevilo na skóre, kdy po třicáté minutě na tabuli stále svítil nerozhodný stav 1:1. Na druhý gól soupeře Tygři ještě dokázali odpovědět ve čtyřicáté minutě po dorážce Radka Šíra. Následné špatné střídání ve hře znamenalo nabídnutí šance soupeři. Ten nezaváhal. Ve snaze zkorigovat stav, bohužel Liberečtí inkasovali čtvrtou, poslední, branku. Na to už mladíci s tygrem na prsou nedokázali odpovědět a prohráli zápas po bojovném výkonu 2:4. Zápasu nechyběla ze strany domácích bojovnost a nasazení. Body si však odvezl soupeř.