5. třída: Obrat v závěru přinesl výhru nad Mladou Boleslaví

Date of publication Author Milan Hladík

L i b e r e c - V sobotním odpoledni sehráli páťáci utkání proti hráčům z Mladé Boleslavi. Utkání bylo po většinu času vyrovnané, i když po dvou třetinách vedli hosté 3:2. Mladí Tygři se však nadechli a během druhé poloviny závěrečné dvacetiminutovky obrátili stav na konečných 6:4 a nechávají si doma tři body.

2. kolo, sobota 21. září 2013
6:4
(1:2, 1:1, 4:1)

Branky a nahrávky: 13. Šťovíček (Košek), 38. Rossmy (Van Wassem), 49. Lejsek (Van Wassem), 52. Šťovíček (Oszi), 52. Lejsek (Van Wassem), 60. Hujer. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:1. Střely na branku: 29:26. Třetiny: 1:2, 1:1, 4:1.

Petrement, Franc - Hladík, Apko, Duschka, Košek, Čihák, Svoboda - Van Wassem, Rossmy, Oszi, Helcl, Hujer, Šťovíček, Lejsek, Sýkorová, Pajer