5. třída - Pardubice si z Liberce odvezli všechny body

Date of publication Author Pavlína Stránská, Václav Lacek

Ani přes vynikající výkon gólmana Davida Dědka se Tygrům nepodařilo zvítězit nad těžkým soupeřem z Pardubic. Druhá část hry byla sice vyrovnaná, ale zbylé dvě třetiny byly jasně v režii hostů.

12. kolo, neděle 02. prosince 2007
2:6
(0:2, 2:2, 0:2)

Branky a nahrávky: 17. Babec, 25. Petříček.

Dědek - Zajíček, Vála-Černý, Špinka-Jadrný, Song-Kysilka, Lukeš -Klinger - Myšák, Šír - Dittrich - Babec, Petříček - Janda - Martinů

Špatný vstup do zápasu znamenal, že hned v první minutě, respektive ve dvanácté vteřině obdrželi Tygři první branku. Lepší soupeř trestal domácí ještě jednou, a to v osmé minutě, kdy se hostům podařilo doklepnout vyražený kotouč za záda gólmana Davida Dědka. Vyrovnaná druhá třetina skončila remízou 2:2. Dvě branky ve třetí třetině rozhodly o konečném stavu 2:6 v neprospěch Libereckých.