5. třída - Perníkáři doma Tygry rozdrtili

Date of publication Author Pavlína Stránská, Václav Lacek

V dalším kole východočeské soutěže podlehli Tygři vysoko soupeři z Pardubic, když obdrželi celkem čtrnáct branek a ani jednu nedokázali do domácí sítě vstřelit.

19. kolo, neděle 27. ledna 2008
14:0
(8:0, 4:0, 2:0)

Blokované střely: Němeček 2, Šír 2, Stránský, Lukeš, Burdys.

Dědek, Němeček-Jadrný, Kysilka-Stránský, Song-Martinů, Šír-Dittrich-Myšák, Burdys-Lukeš-Straka, Vyvadil-Janda-Černý

Neskutečně laxně vstoupili Liberečtí do zápasu s mužstvem Pardubic, kdy po zoufalé první třetině šli do kabiny se ztrátou osmi branek na s chutí hrajícího soupeře. Druhou třetinu se mírně zlepšilo bruslení Libereckých, ale pořád to zdaleka nestačilo na mladé perníkáře. Za zmínku stojí pouze dvě střely Radka Šíra, které bohužel v síti Pardubic nezkončily. Golman David Dědek lovil kotouč ze své brány čtyřikrát, což mírně zpomalilo nárůst skóre. Díky dvaceti zásahům gólmana Dědka skončila pro Pardubické třetí třetina hubeným výsledkem 2:0.