5. třída - První vítězství v sezóně

Date of publication Author Pavlína Stránská

Severočeské derby ve východočeské soutěži konečně prolomilo hráčskou smůlu 5. třídy. Ta především zásluhou několika hráčů poprvé v této sezóně bodovala. Hvězdou zápasu byl <b>Jiří Babec</b>, který svým hattrickem výrazně přispěl k vítězství nad Jabloncem nad Nisou.

3. kolo, neděle 30. září 2007
2:4
(3:0, 0:1, 1:1)

Branky a nahrávky:2. Babec (Šír), 8. Myšák (Šír), 8. Babec, 42. Babec

Úvod zápasu patřil jednoznačně libereckým hráčům, což se projevilo gólově ve 2. a následně v 8. minutě, kdy se trefili hráči Jiří Babec, Jakub Myšák a znovu Jiří Babec z trestného střílení. Ve druhé třetině se hra srovnala a díky několika neproměněným šancím Bílí Tygři třetinu prohráli poměrem 0:1 Touha po prvním vítězství se projevila i ve třetí třetině, kdy hostující po úporném boji získali ve 42. minutě druhou výhodu trestného střílení a opět zásluhou hráče Jiřího Babce dokázali po čtvrté skórovat, a tím zpečetit stav zápasu na konečných 2:4 v jejich prospěch. Výborný výkon podalo celé mužstvo, zvláště pak hráči Babec, Šír, Myšák, Klinger a obránci Vála, Špinka, Kysilka a samozřejmě gólman Zajíček.