5. třída . Třetí třetina rozhodla o vítězství Tygrů

Date of publication Author Pavlína Stránská, Václav Lacek

Příměstské derby probíhalo v prvních dvou třetinách velmi vyrovnaně, až závěrečná třetí třetina rozhodla o vítězství Bílých Tygrů. V utkání zazářil Matouš Bělohorský, který nasbíral ve třetí třetině hattrick.

24. kolo, neděle 24. února 2008

Branky a nahrávky: 2. Bělohorský (Dittrich), 9. Babec (Myšák), 16. Babec, 16. Dittrich, 37. Bělohorský (Babec), 39. Bělohorský (Eichler), 43. Šír (Bělohorský), 44. Bělohorský (Dittrich). Blokované střely: Vála 3, Klinger 2, Babec, Bělohorský, Šír.

Zajíčečk-Dědek; Vála-Song, Serbus-Kysilka, Klinger-Janda, Martinů; Myšák-Babec-Eichler, Šír-Bělohorský-Dittrich, Lukeš-Černý-Straka, Vyvadil

Vyrovnané utkání se rozhodovalo až v závěru,´kdy se domácímu mužstvu podařilo vstřelit čtyři branky, a tím celé derby rozhodnout ve svůj prospěch.

24. kolo, neděle 24. února 2008