5. třída Tygři prohráli s Hradcem rozdílem tří branek

Date of publication Author Pavlína Stránská, Václav Lacek

Tygři ve stále oslabené sestavě se nemusí za svůj výkon proti výbornému mužstvu z Hradce Králové stydět. Dokonce se soupeři přiblížili na rozdíl pouhé jedné branky. Nakonec však Liberečtí prohráli poměrem dva ku pěti.

21. kolo, neděle 03. února 2008

Branky a nahrávky: 31. Babec, 39. Babec (Šír). Blokované střely: Kysilka 3, Vála 2, Babec, Černý.

Dědek, Kysilka-Němeček, Jadrný-Vála, Šír-Babec-Myšák, Vyvadil-Lukeš-Černý, Straka

V tomto utkání nastupovali Tygři v kombinované sestavě. Ale i přesto proti soupeři, který se připravuje na Mistrovství republiky mladších žáků, nezklamali. Soupeř šel sice do vedení 3:0, ale liberečtí hráči dokázali snížit na 2:3, a navíc Martin Vyvadil netrefil prázdnou branku!! Bohužel soupeř potrestal tygří zbytečná vyloučení, kdy další tři branky vstřelil v přesilových hrách.

21. kolo, neděle 03. února 2008