5. třída - Tygři uhráli ve Vrchlabí ostudný výsledek

Date of publication Author Pavlína Stránská, Václav Lacek

Tygři nastoupili k utkání ve Vrchlabí ve vlažném tempu a s laxním přístupem, což domácí tým ihned potrestal. Během deseti minut dokázali Libereckým nastřílet neuvěřitelných sedm gólů.

23. kolo, neděle 17. února 2008

Branky a nahrávky: 16. Myšák, 25. Němeček (Eichler), 41. Dittrich. Blokované střely: Martinů 3, Kysilka 2, Černý.

Dědek-Zajíček, Kysilka-Klinger, Jadrný-Němeček, Lukeš-Dittrich-Myšák, Eichler-Straka-Černý, Vyvadil-Janda-Serbus, Martinů

Ostudná první třetina znamenala osm branek v tygří síti po neuvěřitelné laxnosti celého mužstva. Soupeřovo první nahození od poloviny hřiště po několika vteřinách od začátku utkání končí v síti neštastného Davida Dědka. Dalších sedm branek mezi pátou a patnáctou minutou pečetil stav po první třetině. Trefa v úvodu druhé třetiny do sítě domácích sice ukázala, že hrát se soupeřem se dá, bohužel však dalších deset minut zůstali Liberčtí gólově naprázdno, naopak soupeř trestal třikrát. Sedmadvacátá minuta přinesla poslední branku druhé třetiny do sítě Tygrů. Ve třetí třetině soupeř výrazně polevil. Zápas se tak dohrával v poklidu.

23. kolo, neděle 17. února 2008