5. třída - Tygři v souboji s HC Krkonoše zcela propadli

Date of publication Author Pavlína Stránská, Václav Lacek

Tygři nezvládli úvod zápasu, což jim na sebevědomí nepřidalo. Hru ovládal soupeř, čemuž odpovídá i vysoký rozdíl v závěrečném poměru 0:6 v neprospěch Libereckých.

16. kolo, neděle 06. ledna 2008
0:6
(0:3, 0:1, 0:2)

Zajíček, Klinger - Němeček, Vála - Černý, Eichler - Dittrich - Zachar, Vyvadil - Serbus - Stránský, Kysilka - Petříček - Jadrný

Špatný vstup do zápasu a celý průběch první třetiny znamenal odskočení hostů na rozdíl tří branek. Druhá třetina byla ze strany Liberce o poznání lepší, přesto se jim však nepodařila vstřelit branka, naopak ve třiadvacáté minutě obdrželi čtvrtou. Třetí třetinu v závěru Bílí Tygři nezvládli a během posledních čtyř minut dvakrát inkasovali.