5. třída: Tygři v zápase s Hradcem Králové nezískali žádný bod

Date of publication Author Pavlína Stránská, Václav Lacek

Podle slov trenéra Václava Lacka je nedostatek disciplíny při trénincích důvod, proč se této třídě letos nedaří. Další zápas prohráli, promarnili několik brankových příležitostí, chybovala i obrana.

7. kolo, neděle 28. října 2007

Zajíček - Vála,Kysilka,Černý,Jadrný,Song,Petříček - Myšák, Klinger,Šír - Straka,Dittrich,Martinů - Babec,Janda,Lukeš - Vyvadil.

Vstup do utkání ze strany domácích nebyl špatný, přestože v šesté minutě obdrželi branku. Více však v první třetině soupeři nedovolili. Bohužel ale Liberečtí neproměnili dvě velké brankové příležitosti. Začátek druhé třetiny Tygrům vcelku vyšel, ale poté, co obdrželi laciný gól po nedorozumění obránců Špinky a Jadrného, se soupeř čím dál častěji dostával do gólových šancí. Domácí hráči, ve snaze korigovat skóre, se pouštěli do individuálních akcí, které nedokázali proměnit, a soupeř trestal tyto chyby brankou ve dvacáté minutě. Třetí třetina již byla z liberecké strany křeč, v úvodu obdrželi třetí branku a soupeř dovedl utkání do vítězného konce, když se ještě před koncem závěru zápasu dokázal prosadit popáté.

7. kolo, neděle 28. října 2007