Date of publication Author

17. kolo, neděle 13. ledna 2008
1:5
(1:1, 1:0, 0:4)

Branky a nahrávky: 9. Babec, 21. Bělohorský (Dittrich), 27. Bělohorský (Němeček, Špinka), 35. Babec (Černý), 38. Lukeš (Špinka). Blokované střely: Vála 3, Bělohorský 2, Babec, Klinger.

Zajíček-Dědek, Vála-Kysilka, Špinka-Němeček, Jadrný-Stránský, Lukeš-Dittrich-Klinger, Bělohorský-Babec-Eichler, Serbus-Černý-Straka, Petříček

Po velmi vyrovnaných dvouch třetinách, kdy domácí mužstvo vedlo o jednu branku, dokázali hráči Liberce vyhrát třetí třetinu poměrem 1:4, a tak i celý zápas.

Bojovný výkon přinesl dva body páté třídě, která proti Vlkům z Jablonce díky poslední třetině vyhrála.

Výborný výkon podalo celé družstvo,z vláště pak hráči Matouš Bělohorský a Jiří Babec, kteří každý dvěma góly rozhodli utkání ve prospěch Tygrů z Liberce a Jan Lukeš, který přesnou střelou do levého horního rohu v závěru pečetil výsledek na konečných 2:5.