5. třída Tygrů zvítězila na domácím ledě nad Jaroměří

Date of publication Author Petr Duschka

L i b e r e c - V posledním domácím utkání ligy mladších žáků zvítězili Bílí Tygři nad soupeřem z Jaroměře jednoznačně 12:3.

N13, neděle 09. března 2014

Branky a nahrávky: Šťovíček, Rossmy(Čihák), Pokorný (Hladík), Šťovíček, Jakubec (Hladík), Jakubec (Kvapil), Rossmy (Van Wassem), Kvapil (Jakubec), Helcl (Van Wassem), Hujer (Šťovíček), Čihák, Pokorný (Jakubec). Vyloučení: 7:4. Střely na branku: 37:20.

Petrement, (30. Krátký Č.) - Hladík, Apko, Čihák, Krátký O., Duschka, Košek, Pokorný, Jakubec, Kvapil, Helcl, Rossmy, Van Wassem, Sýkorová, Šťovíček, Hujer.

Není k dispozici.

N13, neděle 09. března 2014