5. třída díky hrozné 2. třetině padla s Bruslaři

Date of publication Author Jan Rachota, Jan Mendl

Pátá třída nenavázala na minulou slavnou výhru a díky šílené druhé třetině podlehla Bruslařům 10:6.

25. kolo, sobota 05. února 2011
10:6
(2:1, 5:1, 3:4)

Branky a nahrávky: Stratílek 2, Dospěl, Adamec, Zika, Melzer. Asistence: Pjankov, Mojžíšek, Dospěl, Liška.

Novák, Tomeh - Melzer, Ira, Holub, Holinger, Šustrová ,Charvát, Mojžíšek, Nedomlel, Zika, Adamec, Šťástka, Liška, Hornická, Dospěl, Stratílek, Pjankov, Mendl.

Do Boleslavi zajížděla 5. třída s cenným skalpem z minulého kola, kdy porazila Hvězdu. Hra Libereckých tomu ale moc neodpovídala. Soupeř lépe bruslil, u všeho byl o krok dříve a jen štěstí v první třetině zachránilo Tygry od výraznějšího vedení domácích.

Liberec naopak z jediné střely na branku gól vsítil a stav 2:1 pro Boleslav po 20 minutách hry dával naděje na nějaký úspěch.

Do 2. třetiny domácí opět vlétli jako tornádo a smetlo liberecké naděje hned v úvodu z ledu. Po 2. třetině byl stav hrozivých 7:2!

3. třetina začala opět brankou domácích, po které následovala gólová smršť a snížení až na 8:6 z pohledu domácích. Bohužel, ale v tomto zápase byli domácí lepším týmem a v posledních minutách hry zpečetili svoje zasloužené vítězství. Nutno dodat, že oba liberečtí gólmani neměli svůj den.