5. třída díky první třetině obrala o body Mladou Boleslav

Date of publication Author Milan Hladík

Mladá Boleslav/Liberec - V neděli nastoupili liberečtí páťáci k dalšímu mistrovskému utkání, tentokrát vyrazili do města Škodovek. Soupeř byl v první chvíli zaskočen důraznou koncovkou Tygrů a nebyl schopný vytvořit větší tlak. Druhá třetina se odehrála na středové čáře a bez jediné branky. V polovině třetí třetiny vedli Liberečtí už 7:1 a Bruslaři si začali uvědomovat vážnost situace. Třemi rychými góly se snažili zdramatizovat konec utkání, to však Tygři nedopustili a z Boleslavi si odváží plný počet bodů.

9. kolo, sobota 02. listopadu 2013
4:7
(1:5, 0:0, 3:2)

Branky a nahrávky: 3. Rossmy (Van Wassem), 3. Oszi (Hujer), 8. Hujer (Šťovíček, Oszi), 15. Hujer (Oszi), 20. Sýkorová (Hladík), 48. Jakubec (Sýkorová), 50. Hujer (Oszi). Vyloučení: 2:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 24:35. Třetiny: 1:5, 0:0, 3:2.

Franc - Hladík, Košek, Čihák, Helcl, Vojtěch, Duschka - Lejsek, Rossmy, Van Wassem, Oszi, Šťovíček, Hujer, Jakubec, Sýkorová, Borecký