5. třída dosáhla historického vítězství

Date of publication Author Jan Rachota, Jan Mendl

Ve velice pěkném a dramatickém utkání se 5. třída konečně vyvarovala množství chyb a sehrála s dosud neporaženým soupeřem naprosto vyrovnaný zápas. Soupeř přijel do Liberce bez tří hráčů, kteří naskočili do vyšší kategorie a na jeho výkonu to bylo znát (výsledky v minulosti 21:2, 10:0). Tím ale nelze zpochybňovat kvalitní výkon domácích Tygříků, kteří celé utkání odehráli ve velice dobrém tempu a navíc přidali velkou bojovnost a obětavost. Právě za tu jim bylo odměnou těsné vítězství.

24. kolo, sobota 29. ledna 2011
4:3
(2:0, 2:2, 0:1)

Branky a nahrávky: Charvát, Stratílek, Pjankov, Dospěl. Asistence: Dospěl 2, Stratílek.

Tomeh, Novák - Melzer, Mojžíšek, Holub, Holinger, Nikolič, Charvát, Šustrová, Bitman, Zika, Nedomlel, Šťástka, Mendl, Hornická, Stratílek, Dospěl, Pjankov, Šaml.

Byl to nejlepší kolektivní výkon sezóny. V 1. třetině soupěř sice vyrovnal vedení Tygrů a dotáhl na 2:2, ale domácí poté opět navýšili stav na 4:2. Ve třetí třetině již inkasovali pouze jednou a první porážka hostů v téhle sezoně byla na světě!!!