5. třída dostala 13 branek

Date of publication Author Jan Rachota, Jan Mendl

Na středeční předehrávku s těžkým soupeřem Tygři bohužel jeli jen s jedním brankářem, kterému navíc spoluhráči vůbec nepomohli. I proto má výsledek obraz debaklu. Tygři přitom nezačali vůbec špatně a v prvních deseti minutách mohl být stav zápasu klidně v jejich prospěch, ale Mendl ani následně Nedomlel nevyužili svých šancí. Platilo hokejové - nedáš - dostaneš a udeřil soupeř. Poté již skóre zásluhou dvou hráčů Hvězdy narůstalo a narůstalo. Po dvou třetinách svítilo na tabuli 10:1 a zápas se poté jen dohrával. Celkem vyrovnaná 3. třetina přesto skončila 3:0.

26. kolo, středa 16. února 2011
13:1
(5:1, 5:0, 3:0)

Branka: Zika. Asistence: Mendl.

Novák - Melzer, Ira, Nikolič, Holub, Charvát, Šustrová, Mojžíšek, Nedomlel, Mendl, Zika, Hornická, Pjankov, Šťástka, Dospěl, Bitman, Adamec, Liška.

Slovo trenéra:

Chtěl bych pochválit Kristiána Nováka v naší brance, který pochytal 42 střel a podal i přes 13 obdržených branek celkem dobrý výkon. Hráči mohou přemýšlet o tom, proč jim 10 branek vstřelili dva hráči!