5. třída na Kobru nestačila

Date of publication Author Jan Rachota, Jan Mendl

Už ve 4. minutě se domácí po úniku Nedomlela ujali vedení, ale to byl poslední světlý střelecký okamžik Tygrů. Brankář Altrichter v brance Kobry totiž jinak vystavil domácím střelcům stopku a výborným výkonem postavil základ hostující výhry. Kobra hrála opět velice důrazně a svou silou Tygry přetlačila, stejně jako v minulém utkání v Praze. Pokud k tomu připočteme, že se domácím doslova lepila smůla na paty a i přes doslava drtivý tlak ve 3. třetině, nedokázali skórovat, odvezli si hosté po zásluze body do Prahy. Na straně Liberce podal velice pozorný výkon Kristián Novák.

21. kolo, sobota 08. ledna 2011

Branka: Nedomlel. Asistence: Šustrová.

Hlavnička, Novák - Melzer, Šaml, Holinger, Mojžíšek, Šustrová, Nikolič, Charvát, Nedomlel, Bitman, Liška, Šťástka, Mendl, Hornická, Stratílek, Dospěl, Adamec, Zika, Pjankov.

21. kolo, sobota 08. ledna 2011

Branka: Nedomlel. Asistence: Šustrová.