5. třída nezářila, podlehla vysoko Hvězdě

Date of publication Author Jan Rachota, Jan Mendl

Po dlouhém čekání na soupeře (celou jednu hodinu) se Tygrům nepovedl úvod zápasu (opět) a už v 30. vteřině byl stav 0:1 pro hosty! Hvězda následně ukazovala, že její postavení v tabulce není náhodné. Předváděla kvalitní hokej, dobře kombinovala a skóre stále narůstalo. Nakonec se zastavilo na hrozivých 0:10.

16. kolo, sobota 04. prosince 2010

Branky a nahrávky Liberce: - .

Tomeh, Novák - Holub, Nikolič, Melzer, Mojžíšek, Charvát, Šaml, Šťástka, Holinger, Liška, Dospěl, Zika, Stratílek, Košek, Bitman, Nedomlel.

Po minulém zápase s tímto soupeřem Tygři věděli, co od Hvězdy čekat, ale i přes dobré výkony obou brankářů (42 zásahů), se mu přesto nedokázali vyrovnata a dostali lekci z účelnosti a zakončování (hosté předvedli několik akcí na jeden dotek až do brány). Příští týden čeká Tygry Mladá Boleslav, což je soupeř, proti kterému by Tygři v domácím prostředí měli bodovat.

16. kolo, sobota 04. prosince 2010

Branky a nahrávky Liberce: - .