5. třída oplatila farmě porážku

Date of publication Author Jan Rachota, Jan Mendl

V 1. třetině si Bílí Tygři vytvořili spoustu šancí, nicméně gólman hostí zářil. I díky neplodnosti libereckých střelců tak skončila první třetina 1:0 pro Benátky. Ve druhé části se hra vyrovnala a Tygři paradoxně začali střílet branky. Po dvou třetinách se šlo do kabin za stavu 2:2. Do 3. třetiny Benátky vystřídali brankáře a Tygři v rozmezí 44. - 47. minuty udeřili a rozhodli o svém vítězství.

8. kolo, sobota 23. října 2010
3:6
(1:0,1:2,1:4)

Branky a nahrávky: Stratílek 2, Kotyza, Zika, Nedomlel, Dospěl asistence: Nedomlel, Mendl, Zika, Nikolič, Dospěl.