5. třída osmkrát inkasovala ve Dvoře

Date of publication Author Jan Rachota, Jan Mendl

V sobotu 20.11.2010 sehrála 5. třída utkání ve Dvoře Králové s tamním týmem HC Dvůr Králové - Náchod. I přes dobrý úvod si Tygříci do Liberce body neodvezli, když osmkrát inkasovali a pouze pětkrát se střelecky prosadili.

13. kolo, sobota 20. listopadu 2010
8:5
(2:3, 3:0, 3:2)

Branky: Dospěl, Adamec, Liška, Mendl, Stratílek. Nahrávky: Dospěl, Holinger

Hlavnička - Melzer, Nikolič, Holub, Holinger, Mojžíšek, Charvát, Šustrová, Zika, Nedomlel, Pjankov, Šťástka, Mendl, Liška, Dospěl, Adamec, Stratílek.

V sobotu sehrála 5. třída utkání s týmem HC Dvůr Králové Náchod. Na soupeřově ledě se v úvodní třetině více dařilo Tygrům, kteří dali tři branky a vedli 3:2. Bohužel od druhé třetiny se vše otočilo. Liberečtí si sice vytvořili několik šancí, ale ty bohužel neskončily brankou. Díky neplodnosti libereckých střelců tak skončila druhá třetina 3:0 pro Dvůr a Tygři měli v poslední dvacetiminutovce co dohánět. Jejich snahu narušila rychlá branka hned v úvodu třetiny, což psychice Tygříků moc nepřidalo. Náskok Dvora se po brance Vojty Mendla sice podařilo snížit na 4:6, ale ihned poté Tygři opět inkasovali a stav byl opět o dvě dvě branky. Stratílek tak čtyři minuty před koncem pouze korigoval na konečných 5:8 pro Dvůr.