5. třída porazila Dvůr Králové nad Labem / Náchod

Date of publication Author Jan Rachota

Proti Dvoru Králové / Náchodu si 5. třída vylepšila pocity po předchozí porážce v Jablonci. Rozhodly pravidelné dva zásahy v každé třetině a zlepšená obrana, šest branek tentokrát na vítězství stačilo.

2. kolo, sobota 18. září 2010

Branky a nahrávky: Stratílek (Hornická), Bitman (Holinger), Kotyza (Charvát), Kotyza (Zika), Zika, Nedomlel.

Novák, Tomeh - Šaml, Mojžíšek - Holub, Ira - Melzer, Karban - Nedomlel, Holinger, Bitman - Stratílek, Mendl, Hornická - Charvát, Kotyza, Zika - Pajer, Pjankov, Košek.

Fotografie z utkání Liberec - Dvůr Králové / Náchod

2. kolo, sobota 18. září 2010