5. třída přehrála jednoznačně soupeře z České Lípy

Date of publication Author Petr Duschka

L i b e r e c - V dalším kole ligy mladších žáků hostil tým Bílých Tygrů soupeře z České Lípy. Během celého zápasu nepustili Liberečtí soupeře do hry a zaslouženě vyhráli vysokým rozdílem 13:0

N11, sobota 01. března 2014

Branky a nahrávky: Duschka (Košek), Oszi (Hujer), Apko (Košek), Kováš(Starý), Kovář (Vojtěch), Čihák(Duschka), Sýkorová (Starý), Krátký (Šťovíček), Šimáněk, Hujer (Oszi), Pray, Starý, Čihák (Sýkorová). Vyloučení: 3:5. Střely na branku: 45:10. Průběh utkání: 13:0.

Krátký Č. - Duschka, Čihák, Helcl, Krátký O., Apko, Lejsek, Wassem, Öszi, Šťovíček, Hujer - Sýkorová, Starý, Pray, Kovář, Hartl, Vojtěch, Šimáněk, Košek.

Není k dispozici.

N11, sobota 01. března 2014