5. třída přehrála vysokým rozdílem soupeře z Krkonoš

Date of publication Author Petr Duschka

L i b e r e c - Poslední kolo finálové nadstavby ligy mladších žáků sehráli Bílí Tygři na hřišti soupeře z Krkonoš. Jednoznačným vítězstvím a ziskem tří bodů tak zakončili celou ligovou sezónu bez ztráty jediného bodu!

N14, neděle 16. března 2014

Branky a nahrávky: Kvapil, Wassem, Sýkorová (Wassem), Kvapil (Hladík, Duschka), Šťovíček (Hladík), Wassem (Sýkorová, Šťovíček), Kvapil (Krátký O.), Čihák, Šťovíček (Hladík), Šimáněk. Vyloučení: 5:11. Střely na branku: 22:35.

Franc, 53. Krátký Č. - Hladík, Duschka, Čihák, Košek, Sýkorová, Šťovíček, Wassem, Lejsek, Kvapil, Šimáněk, Apko, Borecký, Krátký O..

Není k dispozici.

N14, neděle 16. března 2014